Proč do naší školky

Přijímáme děti od 2 let. U nově nastupujících dětí nepožadujeme žádné specifické dovednosti ani zcela zvládnutou sebe-obsluhu či hygienu. Rozhodující je, aby dítě bylo schopno zvládnout den nebo jeho část v odloučení od domova, přičemž mu v tom samozřejmě citlivě pomáhají naši učitelé. Při nástupu dítěte do školky jsme v úzkém kontaktu s rodiči a na možná úskalí vstupu do školky je vždy připravujeme. Zejména pro nejmladší děti nabízíme individuální péči v adaptačním procesu.

V případě, že máte pocit, že se Vaše dítě již osamostatňuje natolik, že vyžaduje systematičtější vedení, chybí mu kolektiv dětí, větší kontakt s vrstevníky, pokud kladete důraz na kvalitní předškolní přípravu, potřebujete se vrátit do zaměstnání, chcete, aby Vaše dítě trávilo den smysluplně a plnohodnotně s ohledem na jeho potenciál a možnosti a hledáte prověřenou školku, pak se prosím obraťte na nás a naše pedagogy.

 

Pro zájemce navíc nabízíme možnost vše si u nás bezplatně vyzkoušet a to po dobu až 3 dnů nebo individuálně podle potřeb. Rádi vás přivítáme v naší školce, schůzku si můžete sjednat na uvedených kontaktech.