Nastartujte svou kariéru u nás

Pošlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis.

Zaujala Vás naše škola, sdílíte náš přístup k dětem a učení, jste kreativní, chcete se sami dále učit?

Stále hledáme nové členy do týmu. Přijďte se k nám podívat na hodinu, na den či déle …

Tel:+420 602 176 833+420 602 176 833 Email:info@magic-hill.cz

SKVĚLÝ PŘÁTELSKÝ TÝM A PODPORUJÍCÍ VEDENÍ

KREATIVITA A PROSTOR PRO VLASTNÍ INICIATIVU

NADSTANDARTNÍ BENEFITY A BONUSOVÝ PROGRAM

PODPORA PRO OSOBNÍ ROZVOJ A DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Proč nás práce v Magic Hill těší?

INSPIRATIVNÍ A KREATIVNÍ PROSTŘEDÍ

"Prostředí samo o sobě mluví za nás. Máme to tady krásně barevné, podnětné. Současně máme hodně svobody v tom, jakým způsobem učíme děti a máme hodně příležitostí si sdílet své zážitky a učit se od kolegů. Prostředí je velmi podpůrné a inspirující."

Barbora Beharová,
vedoucí učitelka 1.stupně ZŠ

UPŘÍMNÁ A OTEVŘENÁ KOMUNIKACE

"I enjoy coming to work knowing that I get to work with like-minded individuals who have a positive outlook on educating the generation of tomorrow. I would recommend MH to those who are interested in forming good relationships with colleagues and students, while maintaining a positive attitude."

Jason Helmer,
učitel anglického jazyka

PROSTOR PRO OSOBNÍ ROZVOJ

"V Magic Hill jsem navíc dostala i příležitost ke svému profesnímu rozvoji, aktivně se účastním seminářů, absolvuji studia v oblasti koučinku a vedení lidí, zajímám se o osobnostní rozvoj a objevování potenciálů dětí."

Radana Wagenknechtová,
ředitelka mateřské školy

VEDENÍ S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM

"Vedení školy naše snažení maximálně podporuje a vytváří nám ideální podmínky. Mohu kdykoliv přijít za svým nadřízeným a vím, že si na mě najde čas, jde nám totiž všem o stejnou věc. Společně pracujeme jako tým a společně nám jde o děti!"

Svatopluk Mareš,
učitel na 2.stupni ZŠ


„Můj sen o škole, kam se budou těšit nejen děti, ale i učitelé, kde má práce smysl a každý může zažít úspěch, se mi splnil.

Do práce se pořád těším, má pro mě smysl, vidím ho na první pohled každé ráno ve tvářích dětí a cítím na celkové atmosféře školy. Obklopuji se lidmi, kteří svou práci dělají rádi, podporuji je v jejich snažení a profesním růstu, zajímám se i o jejich osobní příběhy, starosti i radosti, společně budujeme skvělý tým. Jsem přesvědčená o tom, že pokud lidé dělají svou práci s láskou a rádi, pak ji dělají dobře, a je to na výsledku vidět. Všichni z něj pak mohou profitovat, a to hlavně děti, protože v naší škole nám jde o děti.“

Martina Olivová, jednatelka Magic Hill group

 

Co o nás říkají naši zaměstnanci?

"So the next time someone asks me what I want to be when I grow up I know my answer will be a Magic Hill teacher."

Clara Janecka,
učitelka AJ na 1.stupni ZŠ

„Já i my všichni v Magic Hill přistupujeme k dětem s otevřenou náručí i myslí.“

Anna Bártová,
třídní učitelka na 1.stupni ZŠ

„Ve školce jsem vybudovala tým skvělých a motivovaných lidí, kteří žijí i pracují aktivně. Součástí týmu mateřské školy Magic Hill jsem od roku 2007.“

PhDr. Radana Wagenknechtová,
ředitelka mateřské školy

Po studiu Speciální pedagogiky jsem se ale začala věnovat dětem na základní škole. Později přišla „výzva “ z mateřské školy Magic Hill a nelituji.  Nejprve jsem do školky Magic Hill nastoupila jako učitelka v předškolní třídě, později jsem přešla na pozici ředitelky. 

V současné době mám „pod sebou“ pět předškolních tříd, kde pracuje tým skvělých pracovitých a nadšených učitelů, Čechů i cizinců. Práce s dobrým týmem učitelů a potažmo i dětí je nesmírně obohacující. Poznala jsem, jak okouzlující je předškolní věk svou bezprostředností, tvárností a hlavně nefalšovanou radostí ze života. Je ohromující pozorovat, jak obrovské pokroky dokáží děti, pod správným vedením, v tomto věku dělat a jakou přirozenou radost jim přináší všechny aktivity, které pro ně chystáme.

Jsem vděčná za otevřený, respektující a plně podporující přístup vedení Magic Hill, který mám. Vím, že cokoliv budu ve své práci potřebovat, se mi dostane a mohu se spolehnout, že vedení vždy stojí na mé straně.

Vedu motivovaný tým lidí, se kterými se každodenně ráda potkávám, společně plánujeme akce pro děti, sdílíme své pedagogické zkušenosti, posunujeme se ve své práci dál a společně jdeme za svým cílem – probudit v každém dítěti radost z objevování. Společně nám jde skutečně o děti.

V Magic Hill jsem navíc dostala i příležitost ke svému profesnímu rozvoji, aktivně se účastním seminářů, absolvuji studia v oblasti koučinku a vedení lidí, zajímám se o osobnostní rozvoj a objevování potenciálů dětí. 

Relaxem z nádherné, ale samozřejmě i velmi náročné práce je pro mě aktivní odpočinek. Hory, cyklistika a cestování jsou pro mě stejně nedílnou součástí života, jako práce s dětmi. Osobně jsem člověk velmi aktivní a ve své práci mi jde i o další růst. Ve svém týmu ráda přivítám lidi podobného smýšlení, lidi, kterým jde o rozvoj každého dítěte a sami jsou v práci i ve svém životě aktivní. Práce v naší školce je náročná, ale přináší maximální uspokojení a výsledky jsou vidět na každém kroku.

Zavřít
Celý příběh Radany

„Státní školu jsem opustil po 20 letech a nelituji.“

Svatopluk Mareš,
třídní učitel, učitel češtiny a dějepisu

Začátky jistě nebyly snadné, systém školy byl pro mě zcela nový, prostředí náročné, všudypřítomná komunikace v anglickém jazyce byla velkou výzvou. Zároveň jsem ale našel vstřícný přístup kolegů, toleranci a trpělivost, ochotu pomáhat a sdílet své zkušenosti.

Do školy Magic Hill jsem přišel v roce 2015. Byl to pro mě velký krok, protože jsem opouštěl školu, kde jsem pracoval přes dvacet let. Po takto dlouhé době je změna opravdu těžká, nicméně jsem měl jasnou motivaci.
Chtěl jsem pracovat v prostředí, kde se uplatňuje kreativní přístup, kde je učitel za svou práci adekvátně ohodnocen, kde se i učitel stále učí, a hlavně, kde i ostatní kolegové jsou naladěni na stejnou vlnu, spolupracují a jde jim společně o stejnou věc.
Byla to pro mě skutečná výzva! Těšil jsem se do Magic Hill na zajímavé prostředí bilingvní školy, na nové žáky a kolegy učitele.
Začátky jistě nebyly snadné, systém školy byl pro mě zcela nový, prostředí náročné, všudypřítomná komunikace v anglickém jazyce byla velkou výzvou. Zároveň jsem ale našel vstřícný přístup kolegů, toleranci a trpělivost s mou tehdy nedokonalou angličtinou, ochotu pomáhat a sdílet své zkušenosti. Ze začátku jsem pracoval s uváděcím učitelem, který mě do systému Magic Hill zasvětil. Dnes už takto uvádím nové kolegy sám.

A nyní, s odstupem času, mohu jen konstatovat, že svého rozhodnutí nelituji. Otevřel se mi skvělý prostor pro moji kreativitu a osobní rozvoj.

Nyní jsem ve škole spokojený, učím sympatické a zvídavé děti, pracuji s týmem učitelů, kteří jsou přátelští a aktivní, schopní vytvářet a realizovat různé projekty. Vedení školy naše snažení maximálně podporuje a vytváří nám ideální podmínky. Mohu kdykoliv přijít za svým nadřízeným a vím, že si na mě najde čas, jde nám totiž všem o stejnou věc. Společně pracujeme jako tým a společně nám jde o děti!

Zavřít
Celý příběh Svatopluka

„V Magic Hill není čas na nudu. Člověk musí být velmi flexibilní a pohotový, aby čelil i některým složitějším situacím.“

Leona Schneiderová,
asistentka pedagoga na 2. stupni ZŠ

Ve škole Magic Hill pracuji od roku 2015, nicméně Magic Hill znám již od jeho vzniku v roce 2004. Tenkrát jsem hledala místo ve školce pro mé dva syny. Líbilo se mi přátelské prostředí a malý kolektiv s individuálním přístupem a s angličtinou k tomu.
Se školkou jsme byli velmi spokojení, a tak jsme potom s nadšením přivítali i vznik Základní školy Magic Hill, kam oba mí dva synové chodili.

Se školou Magic Hill jsem tedy měla zkušenosti z pozice rodiče. Pak mé děti odrostly a já jsem hledala novou, pro mě smysluplnou práci. Věděla jsem, že v administrativě, kde jsem krátce pracovala, mě to nenaplňovalo a tak jsem byla vděčná, když mě Martina Olivová oslovila s nabídkou, zda bych nechtěla pracovat na pozici asistenta učitele. Práce mě začala nesmírně bavit. Musela jsem si sice doplnit vzdělání, ale stálo to za to.

Konečně dělám opravdu pro mne smysluplnou práci, do které se každý den těším a mám z ní velkou radost.
Myslím, že mám obrovské štěstí, že jsem se stala součástí výborného kolektivu nejen svých kolegů, ale i dětí, se kterými každý den zažíváme spoustu zážitků.
Ve škole není čas na nudu. Člověk musí být velmi flexibilní a pohotový, aby čelil i některým složitějším situacím. Musí zvládat roli pedagoga, ale i vychovatele, rádce, kamaráda, důvěrníka, to vše se mi v mé práci dostává a velmi mě to naplňuje.

Důležitá je také pro mne podpora vedení a hlavně mých kolegů. Také mne těší, že na sobě pořád musím pracovat, ať již formou různých seminářů, které škola pořádá, nebo na zahraničních pobytech, na které jezdím společně s našimi žáky.

Magic Hill byla pro mě velká životní příležitost, vždy jsem měla ve školu a její filozofii velkou důvěru, a to i v dobách jejího začátku, kdy vznikala a své jméno si teprve budovala, správnost mé volby se dnes jen potvrzuje a přináší mi každý den radost i potěšení z práce, ve které jde o děti.

Zavřít
Celý příběh Leony

„I would recommend Magic Hill to those who are interested in continuing to develop their teaching skills, forming good relationships with everybody, while maintaining a positive attitude.“

Jason Helmer,
učitel AJ na 2. stupni ZŠ

I have been at Magic Hill since 2017 and I was referred by a friend who was teaching here at the time. It would be easy to say that I work here because the pay is good, I needed a job, and that I wanted to be a part of the team, but what really matters to me is that at Magic Hill there is a collaborative approach, I know that my ideas are listened to, and the school shares the same common values that I look for in a work environment. 

I enjoy coming to work every day knowing that I get to work with like-minded individuals who have a positive outlook on educating the generation of tomorrow. I would recommend Magic Hill to those who are interested in continuing to develop their teaching skills and methods, forming good relationships with colleagues and students, while maintaining a positive attitude.

During a typical day at Magic Hill I spend time planning fun engaging interactive lessons for the next day/week, or grading projects/spelling/monthly tests while teaching 4 lessons on average. There is time in my day where I can talk with other colleagues, share ideas or information, work on administrative tasks or my continuing education.

My mission as a teacher can be summed up by a quote from Haim Ginott: “I’ve come to a frightening conclusion that I am the decisive element in the classroom. It’s my personal approach that creates the climate. It’s my daily mood that makes the weather. As a teacher, I possess a tremendous power to make a child’s life miserable or joyous. I can be a tool of torture or an instrument of inspiration. I can humiliate or heal. In all situations, it is my response that decides whether a crisis will be escalated or de-escalated and a child humanized or dehumanized.” 

In short my job as a teacher is to make sure that in my classes, my lessons are a safe place for a student to learn, explore, create, and express their identity.
If you feel this is a world you would like to be a part of please come to our school and we will be happy to show that it works.

Zavřít
Celý příběh Jasona

„Pracuji v prostředí, kde neustále chodbami zní smích a štěbetání dětí. Radost a příjemné klima je cítit na každém kroku.“

Hanka Jirků,
asistentka ZŠ

Udělejte první krok