Students results

Kalibro

http://kalibro.cz/assets/images/logo.png

V jednotlivých ročnících se testování účastní přibližně 3 000 žáků. Uvádíme průměr ČR a výsledky za předměty: český jazyk, matematika a prvouka. Naši žáci se pravidelně zúčastňují národních srovnávacích testů Kalibro. Jejich výsledky bývají pravidelně nad průměrem nejlepších žáků v ČR, celkově se naše škola umisťuje mezi TOP20% škol, v některých předmětech (např. matematika) dokonce mezi TOP10% škol.

Jak se daří žákům třetích ročníků_najdete zde

Jak se daří žákům pátých ročníků najdete zde

Cambridge Young Learners English

Cambridge Young Learners English je mezinárodní zkouška z anglického jazyka pro děti ve věku do 12ti let, které se učí angličtinu jako druhý jazyk. Žáci se účastní testu ve třech úrovních obtížnosti (Starters, Movers, Flyers). Výsledky testu v oblasti čtení a psaní, poslech a komunikace se udávají v počtu štítů. Maximální počet v každé oblasti je pět. Žáci Magic Hill dosahují dlouhodobě celkové úspěšnosti v testu 86 – 90 %, v oblasti SPEKING pak stabilně 100%.

Jak se daří našim žákům_najdete zde

Spokojení rodiče

Rodiče našich žáků jsou se školou velmi spokojeni – výsledky výzkumu mezi rodiči 2017 najdete ke stažení ZDE

Školní časopis

Ocenění

V celorepublikovém finále soutěže o nejlepší školní časopis roku 2016 jsme získali první místo v kategorii Titulka a celkové páté místo v kategorii Základních škol.

Sc22017012413510 Sc22017012413520

 

Vize2050

logo_cbcsd_10

V červnu 2016 jsme se stali členem projektu Vize2050 , kterou organizuje Česká podnikatelská rada pro udržitelný rozvoj (CBCSD). Ta je členem Světové podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj (WBCSD), která sdružuje kolem 200 lídrů světového businessu – více o kampani a cílech organizace najdete na: http://www.wbcsd.org

Microsoft Innovative Educator Expert

microsoft expert logo

V listopadu 2014 se žáci 5. třídy zúčastnili mezinárodní soutěže Microsoft Educator Expert se svým projektem – dopravní výzkum. V náročné konkurenci získali 1. místo a škola je nositelem značky Microsoft Educator expert. Sledujte video z projektu.

Nejlepší česká škola

nejlepsiceskaskola

V roce 2012 jsme se zúčastnili celorepublikové soutěže Nejlepší česká škola (více o soutěži na: www.nejlepsiceskaskola.cz) ! Z 1. bloku soutěže byla naše škola vybrána a ohodnocena odbornou porotou jako “Nejprofesionálnější škola”. V červnu 2012 se zástupci naší školy zúčastnili celorepublikového finále, kde v konkurenci nejlepších škol úspěšně representovali naši školu. Videopohlednici naší školy můžete shlédnout zde:

Naše další úspěchy

Školní časopis

Ocenění

V krajském kole soutěže o nejlepší školní časopis roku 2015 jsme získali první místo a postupujeme do celorepublikového finále.

casak

Náš časopis se v celorepublikovém finále o školní časopis roku 2012 umístil opět mezi oceněnými. Získali jsme celkové 3. místo a ocenění jsme dostali také za grafiku časopisu – 3. místo.

Jan16-02Jan16-01

Magické listy – vítěz kategorie Titulní strana a grafika časopisu v soutěži “Školní časopis a noviny roku 2011”.

Maglisty2Maglisty

Magické listy – vítěz kategorie Obsah roku a držitel zvláštního ocenění redakcí školních časopisů v soutěži “Školní časopis a noviny roku 2010”.
Aug1804+Aug1803+Aug1802+Aug1801+Magicke-listy-ZS-Ricany-u-Prahy-2m

DOMINO 2014

Ve finále soutěže DOMINO 2014 – celostátní přehlídky digitálních výukových materiálů jsme získali 1. místo v hlasování odborné poroty a prestižní cenu IBM Reading Companion.

Zlatý Amos

Učitelka naší školy Anna Babanová se probojovala do regionálního kola soutěže o nejlepšího učitele Zlatý Amos.

LIDICE 2011

Naše škola je držitelem čestného uznání za výtvarnou práci v 39. ročníku Mezinárodní výtvarné soutěže LIDICE 2011.