Mimoškolní aktivity

V tomto školním roce vedeme následující odpolední zájmové kroužky. Kroužky probíhají v prostorách školy dle jednotlivých rozvrhů. Informace ke kroužkům obdržíte e-mailem nebo získáte v kanceláři školy. Přihlašování bude spuštěno dne 5.9.2017.

Elektronická registrace do kroužků

Školné za kroužky se hradí na celé pololetí. Zameškané lekce se nenahrazují, uhrazené školné se nevrací, lekce zrušené z důvodů na straně školy se nahrazují.

Pondělí                                               Na stopě tanci – taneční kroužek, Angličtina pro absolventy

Úterý                                                  Fotografický kroužek, Keramická dílna

Středa                                                 Kutil – šikovné děti

Čtvrtek                                                Jóga a cvičení na overballech, Kroužek Robotizace